Polarbox

Informácie pre kategóriu Polarbox

Polarbox - stály spoločník pre vaše horúce leto

Polarbox chladiace prenosné boxy, fialový, tyrkysovýPolarbox chladiace prenosné boxy, fialový, tyrkysový

Výrobcom fancy chladiacich boxov je španielska firma Polisur 2000, spoločnosť s ručením obmedzeným. Tá zahájila svoje aktivity už v roku  1984, dnes je so svojimi 250 oddanými profesionálmi modernou a dynamickou firmou s viac než 30ročnými skúsenosťami, lídrom vo výrobe lisovaných plastových výrobkov najrôznejšieho určenia.
Aktuálne pôsobí v Španielsku, Portugalsku a Miami v USA, exportuje do celého sveta. Potten & Pannen-Staněk mal tú česť stať sa od roku 2021 exkluzívnym dovozcom prenosných chladiacich boxov Polarbox, roztomilých spoločníkov pre každé vydarené leto.

Polarbox chladiace prenosné boxy, ružovéPolarbox chladiace prenosné boxy, ružové

Polarbox – štýlový aj praktický

Polarbox chladiace prenosné boxy tyrkysovéPolarbox chladiace prenosné boxy tyrkysové

Dovolenka na pláži, výlet k rybníku, piknik v parku alebo bláznivá párty v bazéne, tam všade ho s úspechom využijete. Vyrobený z ľahučkého penového polystyrénu EPS s finálnou úpravou vrstvy polypropylenu je výborným izolátorom s vynikajúcou mechanickou odolnosťou a schopnosťou absorbovať nárazy, ľahko sa tiež udržuje čistý. Výrobca garantuje udržanie vnútornej teploty medzi 5-15 °C 24 hodín, v závislosti s nachladením uložených nápojov a prítomnosti chladiacich vrecúšok či ľadu.

Malá, prenosná chladnička – chladiaci box oblých tvarov, evokujúcich vintage design 60. rokov, ktorý nenechá chladným žiadneho z dnešných vyznávačov retra. U nás ho nájdete celkom v 4 pastelových farbách (modrá, ružová, žltá a tyrkysová), so štýlovým, do troch polôh nastaviteľným popruhom z pravej kôže.

Polarbox chladiace prenosné boxy, tyrkysový, modrý, žltýPolarbox chladiace prenosné boxy, tyrkysový, modrý, žltý

Viac v blogu

Viac v blogu