Hor sa do nových trendov letošného leta!

28. júna 2022
Hor sa do nových trendov letošného leta!
Prenosná ľahká chladnička Polarbox v prívetivom retro designe – jednoducho cool spoločník pre vydarené leto! Na dovolenku, k vode, na piknik, ako trendy box na skúter či dokonalý plávajúci bar v bazéne...
Hor sa do nových trendov letošného leta!

Přenosné malé chladicí boxy v retro designu

Must have tohto leta,  ktorý sme pre vás vlani prvýkrát doviezli zo slnečného Španielska.


Štýlový doplnok na každú príležitosť

Polarboxy si na našom e-shope alebo v  kamennej predajni Potten & Pannen-Staněk môžete zakúpiť v 2 veľkostiach (objem 12 a 20 litrov) a celkom v 5 pastelových farbách (modrá, ružová, žltá, tyrkysová a fialová), so štýlovým, nastaviteľným remeňom z pravej kože (variant Classic) alebo eko kože (variant POP). Ako osobitý doplnok si môžete dokúpiť ešte farebný, široký látkový pás pre pohodlnejšie zavesenie cez holé ramená.

Hor sa na piknik, na výlet alebo k vode

Vďaka tomu, že je Polarbox vyrobený z penového polystyrénu bezpečne pláva na vode, je teda aj skutočne dokonalým doplnkom k bazénu, kde obe dva jeho diely poslúžia ako plávajúci bar.
Osobne sme vyskúšali
, že aj malý Polarbox (objem 12 litrov, prázdny váži 1000 g) bezpečne pojme 0,75 l fliaš Prosecca, chladiace vrecúško, k tomu 2-4 poháre a niečo malé na zahryznutie. Rovnako tak dobre sa do neho zmestí napr. 18 tretinkových plechoviek. Do väčšieho termo boxu (objem 20 litrov, hmotnosť 1, 3 kg) tak pohodlne umiestníte až 30 plechoviek po 250 ml. Výrobca garantuje udržanie teploty medzi 5-15 °C 24 hodín, v závislosti s nachladením uložených nápojov a prítomnosti chladiacich vrecúšok či ľadu. 

Polarbox

Udržateľnosť a zelená energia

♻ Malé chladiace prenosné boxy s vintage designom sú vyrábané pomocouu 100 % zelenej energie, pochádzajúcej zo znovu obnoviteľných zdrojov. Vyrábajú sa zo zdravotne skutočne nezávadného a k životnému prostrediu šetrného materiálu – penového polystyrénu EPS, veľmi univerzalného a ľahko tvarovateľného, s vysokou odolnosťou proti starnutiu. Ide o ľahučkú, tuhú plastovú penu, vyrobenú z pevných perličiek polystyrénu, v ktorom v podstate 98 % tvorí vzduch. Finálnu vrstvu zvonku aj zvnútra boxu tak tvorí  prefarbený polypropylén (PP). Penový polystyrén je výborným tepelným izolátorom, vyniká mechanickou odolnosťou, schopnosťou absorbovať nárazy a odolnosťou voči vlhkosti. K týmto vlastnostiam je potrebné ešte pripočítať ako plus aj ľahkosť, zdravotnú nezávadnosť a ľahkú hygienickú údržbu týchto prenosných plastových termo boxov so zaoblenými vintage tvarmi, ktorým proste neodoláte!

Malé chladiace prenosné boxy s vintage designom Polrbox

Polarbox - stály spoločník pre vaše horúce leto

Výrobcom fancy chladiacich boxov je španielska firma Polisur 2000, spoločnosť s ručením obmedzeným. Tá zahájila svoje aktivity už v roku  1984, dnes je so svojimi 250 oddanými profesionálmi modernou a dynamickou firmou s viac než 30ročnými skúsenosťami, lídrom vo výrobe lisovaných plastových výrobkov najrôznejšieho určenia.  Aktuálne pôsobí v Španielsku, Portugalsku a Miami v USA, exportuje do celého sveta. Potten & Pannen-Staněk mal tú česť stať sa od roku 2021 exkluzívnym dovozcom prenosných chladiacich boxov Polarbox, roztomilých spoločníkov pre každé vydarené leto.

Polarbox - stály spoločník pre vaše horúce leto
Chladiaci box Polarbox v tyrkysovej a žltej farby
Fialový a zelený chladiaci box Polarbox

K vode, na dovolenku, na piknik, ako štýlový doplnok na výlet, trendy box na skúter alebo ako skutočne dokonalý plávajúci bar do bazéna, tam všade tieto roztomilé termoizolačné "kabelky" s vintage designom skvelo a s veľkým úspechom využijete. 

Súvisiace a odporúčané produkty