Předchozí produkt Villeroy & Boch Petite Fleur Kávová kanvica 1,25l Následující produkt Rosenthal Cilla Marea šálka na espresso s tanierikom, 70 ml

Informácie o produkte

Nože Zwilling Pre

Kolekcia nožov Zwilling Pre je vylepšenou variatnu Zwilling professional, je určená profesionálom, ale nielen im, sú vhodné pre každého, kto to myslí s varením naozaj vážne, a to bez ohľadu na to, či ide o profesionálov alebo laikov. Spojením síl solingenských nožiarskych majstrov, dizajnéra Mattea Thuna a tých najlepších šéfkuchárov, sa zrodila rad Zwilling Pro. Čepele nožov upravené tak, aby čo nelepí zodpovedali požiadavkám profesionálov na čo najprecíznejšie, najpresnejšie a pritom maximálne bezpečné používanie. Nože sú perfektne vyvážené, dobre padnú do ruky a záštita poskytuje nielen oporu prstov pre precízne a presné krájanie, ale slúži aj k efektívnej ochrane prstov.

Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej nemeckej ocele s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka zaručuje tie najlepšie vlastnosti. Nože sú tvrdené vylepšenou technológiou Friodur ® - ktorá spočíva v trvzení mrazom, nože sa tak stávajú tvrdšie, odolnejšie, viac odolávajú korózii a uchovajú si dlhšie maximálnu ostrosť. Nože sú vykované z jediného kusu ocele technológií Sigmaforge s úplne bezchybnú geometriou.

Unikátny klinovité ostrie pre jednoduché a bezpečné krájanie.

Vylepšený tvar záštity (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) slúži nielen k efektívnej ochrane prstov, poskytuje zároveň pevnú oporu prstom a vyvažuje celý nôž, aby používanie nožov bolo pohodlnejšie a predovšetkým bezpečnejšie.

  • Rukoväť: nitovaná plná črienka, čierna syntetika
  • čepeľ: mrazom tvrdená (Friodur ® technológie), vykovaná z vysoko kvalitnej ocele

Podobné produkty Zwilling Pro, Filetovací nôž 18 cm

Opinel Parallele Filetovací nož 180 mm Opinel
€ 26,50

SKLADOM 1 ks

Zwilling Four Star filetovací nôž, 180 mm Zwilling
€ 77

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling Professional “S" Filetovací nôž 180 mm Zwilling
€ 94

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling TWIN Cuisine, Filetovací nôž, 180 mm Zwilling
€ 119

Dostupnosť január 2021

Články o produkte