Předchozí produkt Zavárací pohár Kilner s kovovým viečkom Následující produkt Tradičná čínska wok panvica Ken Hom Excellence, uhlíková oceľ, vypaľovacia, 36 cm

Informácie o produkte

Emile Henry forma na remeselný chlieb a bochník typu Šumava, oválná, granátová

Nie je nič nad doma upečený, voňavý chlieb! Táto novinka roka 2020 firmy Emile Henry má skutočne veľkorysú kapacitu a je značne univerzálna, oslovuje nielen všetkých milovníkov klasických českých pecňov, ale aj tých, ktorí pečú z bezlepkových či iných nie celkom tvarovo stabilných ciest. Upečiete v nej aj malý bochník guľatý.
Tvar formy na chlieb vychádza opäť z podoby tradične klenutej pece, má inteligentne upravené, rozšírené otvory na unikanie pary tak, čo v kombinácii so žiaruvzdornou keramikou Emile Henry zaručuje, že počas celej doby pečenia bude vo vnútri formy ideálny stupeň vlhkosti a stála teplota, upečený chlieb tak bude krásne nadýchaný s chrumkavou kôrkou.
Nový tvar plne glazovanej formy aj samotného viečka, ktoré sú mimochodom do seba stohovateľné, uspokoja aj tých najnáročnejších. Dno formy je vybavené drážkami, aby sa dal bochník dobre vyklopiť. 

  • rozmery vonkajšie: 34 x 22 x 15 cm
  • rozmery vnútorné: 31 x 19,5 x 14 cm
  • váha: 2,7 kg
  • maximálne/pracovne využiteľný objem: 5/3,4 l
  • e-book s recepty si môžete stiahnuť tu

Rovnako tak ako pri ostatných chlebových formách od Emile Henry, aj v tejto môžete chlieb rovno tiež spracovať a nechať kysnúť.  Ako na to, sa pozrite vo videonávode na guľatú chlebovú formu:

 


 

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1583357432-ebook-emile-henry-forma-na-chleb-cz-sk.pdf PDF dokument 2.8 MB

Podobné produkty Forma na pečenie chleba Emile Henry, oválná, granátová