Předchozí produkt Rosenthal Brillance White Cukornička s viečkom, 0,25 l Následující produkt SIGG Termonádoba na jedlo Gemstone Obsidian, 0,75 l

Informácie o produkte

Oválna miska Jars z kolekcie Wabi, rozmery 16,5 x 20 cm, zelená

Zeleno-biela miska s puncom pravej ručnej práce, najmä pri zdobení, kedy kameninu nielen vidíte, ale aj cítite jej podstatu na dotyk. Jars kolekcia Wabi sa totiž vyznačuje použitím mnohých vrstiev rôznych glazúr a zároveň ponechaním časti riadu v prírodne surovom, len vypálenom stave. Spodná časť riadu je ale vždy upravená tak, aby nedrela stôl či netrhala obrus. Viacúčelová miska, ktorá vďaka svojmu tvaru a objemu dobre poslúži nielen na polievku či cestoviny, ale tiež napríklad na prezentáciu ovocia alebo servírovanie šalátu.
Začnite objavovať svet plný netradičných farieb a tvarov, svet prémiovej, ručne vyrábanej kameniny z Provensálska. Vďaka špecifickým vlastnosťam kameniny a ručnému spracovaniu je každý kúsok malým umeleckým dielom, pritom sa hodí na každodenné užívanie, je vhodný do umývačky riadu i mikrovlnky.

Rozmery misky:

 • 16,5 x 20 cm
 • výška 4 cm

Prémiová kolekcia Jars Wabi, v zelenom a ružovom prevedení. Prestreté na perleti. S úspechom môžete kombinovať s ostatnými kolekciami špičkovej francúzskej kameniny Jars.

Doprajte si každodenný malý luxus. Bez výčitiek!

Všetky kolekcie sú vzájomne dobre kombinovateľné, aj keď každá si nesie svoj vlstný, špecifický charakter a príbeh. Je len na vás a vašej fantázii, ako si nakombinujete nepravidelné a rovné línie, lesklé a matné glazúry, rôzne farby a tvary, starosvetsky poetické a jednoznačne moderné... Koncept mix & match & play najlepšie vystihuje súčasnú filozofiu firmy.

Je len na vás a vašej fantázii ako si svoj Jars nakombinujete. Kolekcia Wabi vert (zelená)..

Vhodné na denné používanie, jednoduchá údržba, dlhá životnosť

 • vysoko kvalitná kamenina
 • vyrobené ručne vo Francúzsku
 • 100 % prírodný, ekologický materiál
 • 100 % recyklovateľný materiál
 • vypálené na 1285 °C
 • neporézníe a oderu vzdorné (neodštiepuje sa)
 • bez prítomnosti kadmia a olova
 • vhodné do umývačky riadu
 • vhodné do mikrovlnnej rúry

Jars – originálne stolovanie plné farieb

Všetky kolekcie prémiovej kameniny Jars sú vzájomne kombinovateľné, záleží len na vás a vašej fantázii.

Krásné, funkčné, udržateľné a každý kúsok originál

Kamenina vytváraná v Jars sa vyznačuje vysokou kvalitou, veľkou pevnosťou, nefragmentuje a nie je porézna. Ide o kompletne prírodný materiál, 100% recyklovateľný. Bez akejkoľvek prítomnosti kadmia alebo olova. Riad je vhodný do umývačka aj mikrovlnnej rúry, je určený na každodenné využitie. V neposlednom rade, vzhľadom k 100 % ručnej práci, je každý kúsok skutočným originálom . Chcete sa o značke Jars dozvedieť viac? Prečítajte si o nej na našom blogu.

Podobné produkty Jars Wabi oválna miska, 16,5 cm x 20 cm, zelená

Novinka
Jars Tourron jedálenský tanier, 26 cm, čierna Jars
€ 29,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Jars Tourron hlboký tanier, 23,7 cm, čierna Jars
€ 30,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Jars Tourron miska L 14,5 cm, čierna Jars
€ 28

SKLADOM 3 ks

Články o produkte