Předchozí produkt Odšťavovač/lis na citrusy Smeg 50´s Retro Style, červený Následující produkt Inteligentný kvetináč Véritable® Exky CLASSIC, biely + 4 lingoty (bazalka, petržlen, pažítka, cherry paradajky)

Informácia o produkte

Odšťavovač Smeg 50´s Retro Style, pastelovo modrý
– vychutnajte si svoj malý každodenný luxus do poslednej kvapky

 

Pracuje do omrzenia, koľko citrusov akéhokoľvek druhu mu ponúknete, toľko Vám vytlačí lahodnej šťavy. S týmto prístrojom až teraz spoznáte, ako chutí čerstvo vytlačený pomaranč, mandarinka, limetka či grep, ktorý si skutočne vychutnáte do poslednej kvapky.

Čerstvá citrusová šťava vás potom nabije energiou a vitamínmi na celý deň. 

Kompaktný odšťavovač vám vďaka milému a jemnému retro dizajnu v hravom štýle 50. rokov nielenže spríjemní každú chvíľku, ktorú s ním strávite, ale tiež odvedie skutočne perfektnú prácu. Konzumácia čerstvo vytlačených pomarančov, citrónov, grepov, limetiek či akýchkoľvek iných zdraviu prospešných citrusových plodov sa pre vás vďaka nemu stane príjemným denným zvykom a naviac, tento prístroj skrášli každú miestnosť, kam ho umiestníte. Skrátka ako SMEG. 

8 + 1 plus pre odšťavovač Smeg 50´s Retro Style

 • Elegantný dizajn a skvostné prevedenie
 • Ľahko rozoberateľný – lis, sitko a odšťavovaciu nádobu možno ľahko vybrať
 • Automatický Štart/Stop systém – prístroj začne pracovať ľahkým tlakom na lis
 • Umožňuje vylisovať šťavu z citrusov rôznych druhov a veľkostí
 • Praktické viečko z Tritanu ™, brániace zaprášeniu, pokiaľ prístroj práve nepoužívate
 • Jedným dotykom nastaviteľná výtoková hubica z nerez ocele – ochrana proti odkvapkávaniu 
 • Ľahká údržba – pochrómované vnútorné steny
 • BPA free odšťavovacia nádoba z Tritanu ™, sitko a lis z nerez ocele, všetko vhodné do umývačka riadu 
 • Protišmyková ochrana základne

Nezameniteľný dotyk SMEG – poteší oko, pohladí dušu

Odšťavovače SMEG 50´s Retro Style sú k dispozícii v 7 farbách: v pastelovo ružovej, modrej, zelenej a krémovej, v bielej, čiernej a červenej.

SMEG– jedinečnosť tkvie v detaile

Small but with a strong personality – síce malé, ale veľmi osobité. Tak by sa dali stručne charakterizovať malé domáce spotrebiče, idúce na retro vlne 50. rokov. Ich kompaktný vzhľad, premyslený do poslednej skrutky, upúta na prvý pohľad všetkých ctiteľov kvalitného dizajnu. Zmení atmosféru každej miestnosti, do ktorej ich umiestníte, na hravo farebnú, plnú oblých línií, čistých, ale zároveň zmyselných kriviek a hrejivých spomienok. Tieto oblé kompaktné prístroje sú určené nielen pre všetkých, ktorí ako šéfkuchári kraľujú svojej kuchyni, ale aj pre tých, čo chcú napríklad len občas použiť skutočne krásne a pritom vysoko fuknčné zariadenie s excelentným výkonom po všetkých stránkach.

Vitajte vo svete SMEG

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Manažment pochádza stále z tej istej rodiny, ktorej predstaviteľ
v povojnových rokoch minulého storočia zahájil podnikanie v odbore metalurgia a smaltovanie v mestečku Guastalla v provincii Emilia. Napokon názov firmy odkazuje na túto skutočnosť, je totiž akronymom slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Viac než 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

Módna elektro ikona

V roku 2012 sa SMEG rozhodol etablovať aj na trhu malých domácich spotrebičov. Spoločnosť tak oslovila dvojicu z milánskeho štúdia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledok na seba nechal 2 roky čakať, ale stál za to.
Kolekcia malých domácich spotrebičov od doby svojho uvedenia na trh v roku 2014 zbiera jednu cenu za druhou. Tvarovo vychádzajú z roztomilého vintage dizajnu 50. rokov, podobne ako veľmi úspešné chladničky, ale pritom majú svoj vlastný, hravo elegantný štýl. V roku 2017 na úspešnú retro radu nadviazala aj farbami hýriaca kolekcia Sicily is my love, na ktorej farebnom prevedení sa podpísalo excelentné návrhárske duo Dolce & Gabbana.

 

Technické špecifikácie:

 • Príkon: 70 W
 • Napätie: 220-240 V
 • Frekvencia: 50/60 Hz
 • Hmotnosť: 2,6 kg
 • Telo: práškovaný liaty hliník
 • Základňa: pochrómovaný plast v úprave lešteného chrómu
 • Vnútro a okružie: pochrómovaný plast v úprave lešteného chrómu
 • Vyberateľné sitko a lis: nerez oceľ
 • Výtoková hubica: nerez oceľ
 • Viečko a odšťavovacia nádoba: Tritan™
 • Rozmery v x d x h: 281 x 166 x 166 mm
 • Dĺžka prívodného kábla: 1 m

Pre pohodové raňajkové rána si v rovnakej farbe ako toustovač môžete v Potten & Pannen-Staněk zaobstarať ešte Smeg rýchlovarnú kanvicukávovar alebo toustovač na 2 či 4 tousty.

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1564004921-03-477-7298-cz-citrusovac.pdf PDF dokument 3.3 MB

Podobné produkty Odšťavovač/lis na citrusy Smeg 50´s Retro Style, pastelovo modrý