Filtre Brita, riešenie pre každú vodu. Neviete, pre ktorý filter sa rozhodnúť?

28. marca 2023
Filtre Brita, riešenie pre každú vodu. Neviete, pre ktorý filter sa rozhodnúť?
Možno patríte medzi šťastlivcov, ktorým tečie z kohútika voda nielen chutná a svieža, ale tiež taká, ktorá nezanáša prístroje nechutným vodným kameňom. Potom skutočne žiadne vodné filtre nepotrebujete. Pre ostatných sú tu filtre Brita! 
Filtre Brita, riešenie pre každú vodu. Neviete, pre ktorý filter sa rozhodnúť?

Expert na tvrdú vodu

Ak má vaša voda príjemnú chuť, ale je príliš tvrdá, tak že zanáša vaše prístroje vodným kameňom je pomerne jednoduchým riešením zaobstarať si vodné filtre Brita Hard Water Expert, ktoré sú až o 50 % účinnejšie pri boji s vodným kameňom (v porovnaní s filtrom Brita Maxtra+ Pure Performance). Tieto filtre obsahujú väčšie množstvo živice, a preto sú účinnejšie pri zmäkčovaní vody, teda výraznej redukcii vodného kameňa a odfiltrovaných ťažkých kovov. 

Svieža a chutnejšia

U nás máme to šťastie, že zo všetkých kohútikov v krajine tečie pitná, zdravotne nezávadná voda. Samozrejme s jej chuťou a vôňou to nie je na všetkých miestach rovnaké a niekedy sa stane, že voda vonia a chutí tak trochu za bazénom alebo má inú divnú príchuť... Riešením sú vodné filtre Brita Pure Performance. Tieto vylepšené filtre sú optimálne pre lokality s mäkkou a stredne tvrdou vodou, majú nové zloženie, ktoré ešte účinnejšie vylepšuje chuť pitnej vody a zbavuje ju zápachu. Inovované vodné filtre obsahujú väčšie množstvo aktívneho uhlia, a preto sú účinnejšie pri odfiltrovaní chlóru, herbicídov, pesticídov a zvyškov liečiv ako filtre Brita Hard Water Expert.

Súvisiace a odporúčané produkty