Předchozí produkt Nordic Ware vafľovač na puffle waffle Následující produkt Villeroy & Boch Artesano Original podnos / misa na ovocie, 55 x 17 cm

Informácie o produkte

Etažér na cukrovinky Rosenthal Thomas Loft, 3 poschodia 

Klasický etažér, kombinujúci biely porcelán z kolekcie Loft s leštenou ušľachtilou nerezovou oceľou. Vhodný nielen na vianočné cukrovinky, ale aj na drobné zákusky, jednohubky, kanapky či malé sendviče. A vďaka vyššímokrajom ho využijete aj na rôzne oriešky (pistácie, arašidy), suchéplody (hrozienka, sušené brusnice, slivky či marhule) alebo slané zemiačiky či inak ochutenéchipsy.

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Rosenthal Thomas Loft Etažér na cukrovinky, 3 poschodia

Dezertný tanier Rosenthal Thomas Loft, 22 cm Rosenthal
€ 9

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Jedálenský tanier Rosenthal Thomas Loft, 28 cm Rosenthal
€ 15,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Thomas Loft Miska okrúhla, 15 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Thomas Loft hlboký tanier, 24 cm Rosenthal
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks