Předchozí produkt Rýchlovarná kanvica Smeg 50´s Retro Style, čierna mat Následující produkt Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 2x2, zlatý mat

Informácie o produkte

Rýchlovarná kanvica Smeg 50´s Retro Style, matná zlatá

Kanvica s objemom 1,7 l (7 šálok) s čistým a jemným retro dizajom v hravom štýle 50. rokov, vám spríjemní každú chvíľku, čo s ňou strávite.  Urobí výnimočným každý moment, kedy ju použijete, od raňajok po odpoludňajší čaj, cez rýchlu desiatu po kľudný relax. Vodu pre váš obľúbený nápoj vám uvarí rýchlo a efektívne. Skrátka ako SMEG.

7+1 šťastných plus pre rýchlovarnú kanvicu Smeg 50´s Retro Style

 • Soft otváranie veka na dotyk
 • Ochrana proti chodu na prázdno – automatické vypnutie pri absencii vody
 • Plnohodnotná základňa 360° – je jedno ako kanvicu späť do doku postavíte
 • Vyberateľný filter vodného kameňa
 • Skryté topné teliesko
 • Protišmyková ochrana základne
 • Viditeľný indikátor vody  l /šálky
 • Automatické vypnutie pri dosiahnutí 100 °C

 

Nezameniteľný dotyk SMEG – poteší oko, pohladí dušu

 • Dizajn a štýl – explózia farieb v kuchyni
 • Pocta 50. rokom – popová kultúra v zaoblenej a kompaktnej forme
 • Kultovný objekt – roztancuje každú kuchyňu

Rýchlovarné kanvice Smeg 50´s Retro Style sú k dispozícii v 10 farbách: v pastelovo ružovej, modrej, zelenej a krémovej, v bielej, čiernej a červenej a ďalej v prevedení chróm, ružovo zlatá a zlatá.

SMEG– jedinečnosť tkvie v detaile

Small but with a strong personalitysíce malé, ale veľmi osobité. Tak by sa dali stručne charakterizovať malé domáce spotrebiče, idúce na retro vlne 50. rokov. Ich kompaktný vzhľad, premyslený do poslednej skrutky, upúta na prvý pohľad všetkých ctiteľov kvalitného dizajnu. Zmení atmosféru každej miestnosti, do ktorej ich umiestníte, na hravo farebnú, plnú oblých línií, čistých, ale zároveň zmyselných kriviek a hrejivých spomienok. Tieto oblé kompaktné prístroje sú určené nielen pre všetkých, ktorí ako šéfkuchári kraľujú svojej kuchyni, ale aj pre tých, čo chcú napríklad len občas použiť skutočne krásne a pritom vysoko fuknčné zariadenie s excelentným výkonom po všetkých stránkach. 

Vitajte vo svete SMEG

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Manažment pochádza stále z tej istej rodiny, ktorej predstaviteľ
v povojnových rokoch minulého storočia zahájil podnikanie v odbore metalurgia a smaltovanie v mestečku Guastalla v provincii Emilia. Napokon názov firmy odkazuje na túto skutočnosť, je totiž akronymom slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Viac než 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

Módna elektro ikona

V roku 2012 sa SMEG rozhodol etablovať aj na trhu malých domácich spotrebičov. Spoločnosť tak oslovila dvojicu z milánskeho štúdia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledok na seba nechal 2 roky čakať, ale stál za to. Kolekcia
malých domácich spotrebičov
od doby svojho uvedenia na trh v roku 2014 zbiera jednu cenu za druhou. Tvarovo vychádzajú z roztomilého vintage dizajnu 50. rokov, podobne ako veľmi úspešné chladničky, ale pritom majú svoj vlastný, hravo elegantný štýl. V roku 2017 na úspešnú retro radu nadviazala aj farbami hýriaca kolekcia Sicily is my love, na ktorej farebnom prevedení sa podpísalo excelentné návrhárske duo Dolce & Gabbana.

Technické špecifikácie:

príkon: 2400 W

objem: 1,7 l

napätie: 220-240 V

frekvencia: 50/60 Hz

hmotnosť: 1,6 kg 

telo: práškovaná nerez oceľ

základňa: pochrómovaný plast

rukoväť: pochrómovaný plast

hubica a spínacia páčka: nerez oceľ

rozmery v x d x š: 248 x 226 x 171 mm

dĺžka prívodného kábla: 1 m

 

.

Prr pohodové raňajkové rána si v rovnakej farbe ako kanvicu môžete v Potten & Pannen-Staněk zaobstarať ešte Smeg toustovač na 2 plátky.

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1564005002-03-477-7480-cz-konvice-bez-indikatoru.pdf PDF dokument 1.6 MB

Články o produkte