Grilujte, kdekoľvek ste!

26. marca 2023
Grilujte, kdekoľvek ste!
Predstavujeme kvalitné prenosné grily, ktoré môžete vziať so sebou na cesty, do parku alebo si urobiť príjemné letné večery na svojom balkóne.
Grilujte, kdekoľvek ste!

Go-Anywhere. Pomocník na cesty

Dávno neplatí, že radosti pravého barbecue si môžu vychutnať len ľudia so záhradou. Pokiaľ máte prenosný gril, barbecue párty si urobíte tam, kde potrebujete. S takou novinkou prišla legendárna americká značka Weber. Nový gril Go-Anywhere vďaka svojim kompaktným rozmerom ľahko prenesiete, a tak si môžete svoje obľúbené steaky, klobásky či grilovanú zeleninu dopriať napríklad aj na rodinnom výlete či niekde na deke v parku. 
Tento gril na drevené uhlie s grilovacou plochou 41 x 25 cm a pochrómovaným grilovacím roštom skrátka oceníte, či už idete stanovať, kempovať alebo si proste chcete len vychutnať grilovanie v prírode. 

Grilovanie v parku je čím ďalej tým obľúbenejšie

Grilovanie v parku a všeobecne na verejných miestach má silnú tradíciu v mnohých krajinách. Napríklad v Austrálii alebo u našich susedov v Nemecku je grilovanie veľmi rozšírenou zábavou a grily patria medzi štandardné vybavenie kempov, pláží či mestských parkov, kde sú k dispozícii zadarmo k použitiu. 
Trend piknikového vidieckeho grilovania sa pomaly dostáva aj na Slovensko a už aj teraz môžeme nájsť vo väčších mestách veľa miest, ktoré letným grilovačkám s priateľmi vyložene prajú.
Zostavte si napríklad mapu miest, ktoré chcete tohto roku v grilovacej sezóne navštíviť a spojte tak výlet aj s niečim dobrým na zahryznutie. 

Všade dobre, doma najlepšie

Pokiaľ sa predsa len najlepšie cítite doma a teplé letné večery radi trávite  na svojom balkóne, vedzte, že aj tu si môžete vytvoriť prvotriednu grilovaciu oázu. 
Pre balkónové grilovanie predstavuje najlepšiu alternatívu gril elektrický, ktorý nebude obťažovať susedov dymom zo spaľujúceho sa uhlia a nemusíte riešiť, či je na danom mieste povolené použiť otvorený oheň. S elektrickými grilmi skrátka môžete grilovať kdekoľvek a kedykoľvek. 
Či už sa teda rozhodnete pre priame grilovanie vhodné na steaky, zeleninu či špízy, alebo nepriame grilovanie s poklopom, ktoré sa skôr používa ako náhrada pečenia v rúre, pamätajte, že sa nemusíte nechať limitovať priestorom a aj pokiaľ nemáte svoju vlastnú záhradu, môžete si užiť radosť z poriadneho grilovania. 
Súvisiaca téma: Grily Weber

Mohlo by vás o grilovaní zaujímať

Mohlo by vás o grilovaní zaujímať