Předchozí produkt Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x2, pastelovo modrý Následující produkt Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x2, červený

Informácia o produkte

Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x2, pastelovo zelený – pre společné dobré rána

Toaster, který opečie 2 krajce chleba alebo 4 toustíky naraz, vám vďaka precíznemu nerezovému smaltovanému prevedeniu, svojej skutočnej spoľahlivosti a v neposlednom rade aj jemnému retro dizajnu v hravom štýle 50. rokov dokáže spríjemniť každú chvíľku, ktorú s ním strávite. Ako jeho menší brat má tiež podsvietený chrómovaný otočný gombík pre nastavenie stupňov opečenia, vyhadzovaciu páčkuz nerezovej ocele, jedoducho vysúvateľný zásobník na omrvinky z lešteného nerezu. Bude zdrojom malých denných radostí v podobe dochrumkava rozpečených dobrôt presne tak, ako ich máte radi. Okrem toho, že bude trvalou ozdobou vašej kuchyne vám poslúži do roztrhania tela. Skrátka ako SMEG. Pre všetkých, ktorí milujú pekné veci a majú svoj štýl. 

12 plus pre toustovač 4x2 Smeg 50´s Retro Style

 • Extra dlhé otvory umožňujú opečenie 2 krajcov chleba alebo 4 toastov
 • Automatické vysunutie hotových toastov či topinek
 • Celokovové telonerez doplnkami
 • Ľahko vyberateľný zásobník na omrvinky
 • 11 nastaviteľných úrovní opečenia, 6 polôh, doplnených o medzistupeň
 • Automatické vycentrovanie vloženého plátku
 • Stop tlačidlo – možnosť kedykoľvek zastaviť opekanie
 • Funkcia rozmrazovania (defrost)
 • Funkcia jednostrannéjo opekania (bagel)
 • Funkcia dopečenia (reheat)
 • Protišmyková ochrana základne
 • Možnosť dokúpiť voliteľné príslušenstvo na dopečenie sendvičov a rozpečenie žemličiek, briošiek či croissantov

 

Nezameniteľný dotyk SMEG – poteší oko, pohladí dušu

 • Jasné farby a krivky – vnesú kreativitu do vašej kuchyne
 • Do posledného detailu premyslený kúsok – budete sa teľiť na každé stretnutie
 • Hravá extravagancuia 50. rokov – osvedčený spúšťač dobrej nálady

Toustovače Smeg 50´s Retro Style 4 x 2 sú k dispozícii v 8 farbách: v pastelovo ružovej, modrej, zelenej a krémovej, v bielej, čiernej a červenej a  v prevedení chróm.

SMEG– jedinečnosť tkvie v detaile

Small but with a strong personalitysíce malé, ale veľmi osobité. Tak by sa dali stručne charakterizovať malé domáce spotrebiče, idúce na retro vlne 50. rokov. Ich kompaktný vzhľad, premyslený do poslednej skrutky, upúta na prvý pohľad všetkých ctiteľov kvalitného dizajnu. Zmení atmosféru každej miestnosti, do ktorej ich umiestníte, na hravo farebnú, plnú oblých línií, čistých, ale zároveň zmyselných kriviek a hrejivých spomienok. Tieto oblé kompaktné prístroje sú určené nielen pre všetkých, ktorí ako šéfkuchári kraľujú svojej kuchyni, ale aj pre tých, čo chcú napríklad len občas použiť skutočne krásne a pritom vysoko fuknčné zariadenie s excelentným výkonom po všetkých stránkach. 

Vitajte vo svete SMEG

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Manažment pochádza stále z tej istej rodiny, ktorej predstaviteľ v povojnových rokoch minulého storočia zahájil podnikanie v odbore metalurgia a smaltovanie v mestečku Guastalla v provincii Emilia. Napokon názov firmy odkazuje na túto skutočnosť, je totiž akronymom slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Viac než 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

Módna elektro ikona

V roku 2012 sa SMEG rozhodol etablovať aj na trhu malých domácich spotrebičov. Spoločnosť tak oslovila dvojicu z milánskeho štúdia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledok na seba nechal 2 roky čakať, ale stál za to. Kolekcia malých domácich spotrebičov od doby svojho uvedenia na trh v roku 2014 zbiera jednu cenu za druhou. Tvarovo vychádzajú z roztomilého vintage dizajnu 50. rokov, podobne ako veľmi úspešné chladničky, ale pritom majú svoj vlastný, hravo elegantný štýl. V roku 2017 na úspešnú retro radu nadviazala aj farbami hýriaca kolekcia Sicily is my love, na ktorej farebnom prevedení sa podpísalo excelentné návrhárske duo Dolce & Gabbana.

Technické špecifikácie:

príkon: 1500 W

napätie: 220-240 V

frekvencie: 50/60 Hz

hmotnosť: 3,3 kg

počet mriežok: 2 extra dlhé

šítka mriežok: 36 mm každá

telo: práškovaná nerez oceľ

základňa: pochrómovaný plast

gombíky: podsvietené, pochrómované

vyhadzovacia páčka: nerez oceľ

zásobník na omrvinky: nerez oceľ

rozmery v x d x h: 215 x 410 (vrátane vyhadzovacej páčky) x 208 mm

dĺžka šnúry: 1 m

Pre pohodové raňajkové rána si v rovnakej farbe ako toustovač môžete v Potten & Pannen-Staněk zaobstarať ešte Smeg odšťavňovač– lis na citrusy, rýchlovarnú kanvicu alebo kávovar.

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1564044113-03-477-5513-cz-toustovac-2-4-platkovy-2.pdf PDF dokument 2.6 MB

Odporúčame dokúpiť

Smeg mriežka na sendviče pre TSF02 Smeg
€ 40

Dodanie 3 - 6 týždne

Podobné produkty Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x2, pastelovo zelený