Předchozí produkt Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x2, chrómový Následující produkt Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x4, červený

Informácie o produkte

Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x4, čierny
– pre rodinné dobré rána

Toaster, ktorý opečie 4 chrumkavé tousty naraz, vám vďaka precíznemu nerezovému smaltovanému prevedeniu, svojej skutočnej spoľahlivosti a v neposlednom rade i jemnému retrodizajnu v hravom štýle 50. rokov dokáže spríjemniť každú chvíľlku, kterú s ním strávite. Má rovnako ako ostatné toustovače Smeg podsvietené chrómované otočné gombíky pre nastavenie stupňov opečenia, vyhazovacie páčky z nerezovej ocele, dva jednoducho vysúvateľné zásobníky na omrvinky z lešteného nerezu.
Bude zdrojom malých denných radostí v podobe dochrumkava rozpečených dobrôt presne tak, ako ich máte radi. Okrem toho, že bude trvalou ozdobou vašej kuchyne, vám poslúži do roztrhania tela. Skrátka SMEG.  Pre všetkých, ktorí milujú pekné veci a mají svoj štýl.

12 plus pre toustovač 4x4 Smeg 50´s Retro Style

 • 2 na sebe nezávislé gombíky pre nastavenie teploty opčenia
 • 2 x ľahko vyberateľný zásobník na omrvinky 
 • Automatické vysunutie hotového toastu
 • Celokovové telonerez doplnkami
 • 11 nastaviteľných úrovní opečenia, 6 polôh, doplnených o medzistupeň
 • Automatické vycentrovanie vloženého plátku
 • Stop tlačídlo – možnosť kedykoľvek zastaviť opekanie
 • Funkcia rozmrazovania (defrost)
 • Funkcia jednostranného opečenia (bagel)
 • Funkcia dopečenia (reheat)
 • Protišmyková ochrana základne
 • Možnosť dokúpiť voliteľné príslušenstvo na dopečenie sendvičov a rozpečenie žemličiek, briošiek či croissantov

 

Nezameniteľný dotyk SMEG – poteší oko, pohladí dušu

 • Jasné farby a krivky – vnesú kreativitu do vašej kuchyne
 • Do posledného detailu premyslený kúsok – budete se tešit na každé stretnutie
 • Hravá extravagancia 50. rokov – osvedčený spúľťač dobrej nálady

Toustovače Smeg 50´s Retro Style 4x4 sú k dispozícii v 8 farbách: v pastelovo ružovej, modrej, zelenej a krémovej, v bielej, čiernej a červenej a  v prevedení chróm.

SMEG– jedinečnosť tkvie v detaile

Small but with a strong personalitysíce malé, ale veľmi osobité. Tak by sa dali stručne charakterizovať malé domáce spotrebiče, idúce na retro vlne 50. rokov. Ich kompaktný vzhľad, premyslený do poslednej skrutky, upúta na prvý pohľad všetkých ctiteľov kvalitného dizajnu. Zmení atmosféru každej miestnosti, do ktorej ich umiestníte, na hravo farebnú, plnú oblých línií, čistých, ale zároveň zmyselných kriviek a hrejivých spomienok. Tieto oblé kompaktné prístroje sú určené nielen pre všetkých, ktorí ako šéfkuchári kraľujú svojej kuchyni, ale aj pre tých, čo chcú napríklad len občas použiť skutočne krásne a pritom vysoko fuknčné zariadenie s excelentným výkonom po všetkých stránkach. 

Vitajte vo svete SMEG

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Manažment pochádza stále z tej istej rodiny, ktorej predstaviteľ v povojnových rokoch minulého storočia zahájil podnikanie v odbore metalurgia a smaltovanie v mestečku Guastalla v provincii Emilia. Napokon názov firmy odkazuje na túto skutočnosť, je totiž akronymom slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Viac než 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.

Módna elektro ikona

V roku 2012 sa SMEG rozhodol etablovať aj na trhu malých domácich spotrebičov. Spoločnosť tak oslovila dvojicu z milánskeho štúdia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledok na seba nechal 2 roky čakať, ale stál za to. Kolekcia malých domácich spotrebičov od doby svojho uvedenia na trh v roku 2014 zbiera jednu cenu za druhou. Tvarovo vychádzajú z roztomilého vintage dizajnu 50. rokov, podobne ako veľmi úspešné chladničky, ale pritom majú svoj vlastný, hravo elegantný štýl. V roku 2017 na úspešnú retro radu nadviazala aj farbami hýriaca kolekcia Sicily is my love, na ktorej farebnom prevedení sa podpísalo excelentné návrhárske duo Dolce & Gabbana.

Technické špecifikácie:

príkon: 2000 W

napätie: 220-240 V

frekvencia: 50/60 Hz

hmotnosť: 3,8 kg

počet mriežok: 4

šírka mriežok: 36 mm každá

telo: práškovaná nerez oceľ

základňa:  pochrómovaný plast

gombíky: podsvietené, pochrómované

vyhazovacia páčka: nerez oceľ

zásobník na omrvinky: nerez oceľ

rozmery v x d x h: 198 x 301,2 x 324,6 mm (vrátane vyhadzovacej páčky)

dĺžka prívodného kabla: 1 m

Pre pohodové raňajkové rána si v rovnakej farbe akko toustovač môžete v Potten & Pannen-Staněk zaobstarať ešte Smeg lis na citrusy, rýchlovarnú kanvicalebo kávovar.

Soubory ke stažení

Název souboru Popis Velikost
1565169222-03-477-8169-cz-toustovac-4x4.pdf PDF dokument 3.1 MB

Odporúčame dokúpiť

Podobné produkty Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x4, čierny