Kúzlo grilovania

10. mája 2023
Kúzlo grilovania
Vo vzduchu sa tiahne omamná vôňa dreveného uhlia a naloženého mäsa. Konečne je tu teplé počasie a to znamená len jediné – grilovacia sezóna je opäť v plnom prúde. 

Pokiaľ teda tiež patríte medzi fanúšikov tohto obľúbeného letného rituálu, určite viete, že k dokonalému gurmánskemu zážitku vám rozhodne nesmú chýbať naši všestranní pomocníci. 
Kúzlo grilovania

Elektrický gril Lumin Compact

Nový elektrický gril Lumin od značky Weber vás prekvapí svojim multifunkčným využitím. Je ideálny nielen na balkónové grilovanie, ale vďaka svojej kompaktnosti ho využijete aj na cestách. Ponúka pritom hneď niekoľko nových funkcií, ako je banketové servírovanie na dlhšie udržanie teplého jedla alebo grilovanie mrazených pokrmov. 

Plynový gril Weber

Elegantný plynový gril Weber GENESIS vám poskytne maximálny zážitok z grilovania. Vďaka nabitej výbave s ním môžete nielen grilovať, ale tiež piecť alebo smažiť. Jeho súčasťou je aj postranný horák na prípravu omáčok alebo varených príloh. Nechýba ani smaltovaný liatinový rošt, nerezový bočný stolček na odkladanie vecí alebo uzamykateľné otočné kolečka kvôli jednoduchej manipulácii. 

Steakové nože Zwilling

Pokiaľ milujete chuť šťavnatého steaku, zaručene by vám doma nemala chýbať sada štyroch steakových nožov s klasickou nitovanou rukoväťou a plnou črienkou od nemeckej spoločnosti Zwilling. Prémiové nože vás okúzlia nielen ostrou 12 cm čepeľou z nerezovej ocele, ale tiež svojim premysleným designom. Navyše majú ergonomicky tvarovanú rukoväť, odolnú voči vysokým teplotným zmenám, nárazu alebo poškrabaniu.  

Kolekcia Boston od Villeroy & Boch

Robustné poháre Boston z krištáľového skla okúzlia každého, kto miluje spojenie hravých farieb a vintage vzhľadu. Vďaka svojmu atypickému tvaru sa dobre držia v ruke a ich povrch zároveň krásne odráža svetlo. Využijete ich na každodenné stolovanie, ale aj pri výnimočných udalostiach. 

Ručný špirálovač na zeleninu

Ručný špirálovač na zeleninu 3v1 Good Grips od spoločnosti OXOtrojicu rôznych výmenných čepelí z nerezovej ocele, vďaka ktorým ľahko vytvoríte tri druhy tenkých zeleninových prúžkov  – špagety, fettuccine a širšie špirálky. Prepracovaný design umožňuje spracovať akýkoľvek druh zeleniny, vrátane cukety, batátov, mrkvy alebo zemiakov. Súčasťou je aj držiak zeleniny s drobnými hrotmi pre bezpečné uchopenie, ktorý slúži súčasne aj ako viečko na skladovanie.  

Kolekcia Lave od Villeroy & Boch

Autentický kameninový tanier z kolekcie Lave beige od nemeckej porcelánky Villeroy & Boch je ideálny k rustikálnemu stolovaniu. Vďaka špeciálnej reaktívnej glazúre docháza na riade k miešaniu rôznych farebných pigmentov, ktoré po vypálení pôsobia zakaždým trochu inak, a tak je každý kus zároveň originálom

Ďalšie grilovacie inšpirácie

Ďalšie grilovacie inšpirácie