P. S. Milujem ťa

02. mája 2023
P. S. Milujem ťa
Mesiac máj sa spája s láskou. A to vo všetkých smeroch. Nielen prvý máj, ale aj Deň matiek je ideálnou dobou na obdarovanie tých, na ktorých nám záleží. Objatím, bozkom, pohladením alebo malou drobnosťou od srdca, ktorá im pripomenie, ako ich máme radi…
P. S. Milujem ťa

Sladké dezerty

Láska prechádza cez žalúdok. A tak skvelým darčekom pre partnera, maminku alebo kamarátku môže byť ručne upečená bábovka v tvare srdca. Tú pripravíte hravo vďaka forme americkej značky Nordic Ware, ktorá je vyrobená z liateho hliníka s perfektným rozložením tepla pre dokonalý výsledok.

FORMY LÁSKY NA TORTU

Môže to byť iba ružové

Ikonická váza z prelamovaného skla vychádza z romantickej kolekcie Rose Garden od svetovej porcelánky Villeroy & Boch. Na prvý pohľad zaujme svojím výrazným ružovým odtieňom v kombinácii s oblými vintage tvarmi, ktoré sa stanú ozdobou každej miestnosti.Villeroy & Boch, sklenená váza Rose Garden

Kvetinová abeceda

Skvelý darček, ktorý poteší nielen milovníkov kvetín. Hrnček z kolekcie Kvetinová abeceda od porcelánky Rosenthal má na stenách jemného kostného porcelánu vyobrazené jednotlivé písmenká abecedy. Na každom z nich je navyše namaľovaná kvetina, ktorej latinské meno začína práve na dané písmeno. Vďaka veľkému objemu 400 ml si z neho môžete vychutnávať kávu, čaj či akýkoľvek iný obľúbený nápoj. Hrnček je zabalený v darčekovej škatuľke.

Limitovaná edícia Villeroy & Boch

Limitovaná výročná kolekcia hrnčekov Jubilee vznikla k 275. výročiu spoločnosti Villeroy & Boch. Odkazuje na tradície porcelánky a zrkadlí v nej motívy už dobre známych dekorov z predchádzajúcich kolekcií, ako je MariefleurAvarua alebo Petite Fleur. Vyrobené boli v obmedzenom počte, a tak ide zároveň o krásny zberateľský kúsok, ktorý urobí radosť všetkým milovníkom prémiového porcelánu.

Pre jarné kvety

Na kvetinu alebo len tak pre radosť. Roztomilá porcelánová váza v tvare husej hlavy s krkom je vtipnou dekoráciou do moderných interiérov. Ideálna je na vystavenie jarných kvetov, tráv, vetvičiek alebo menších kytíc. Čisté línie a kontrastná biela farba robia z vázičky dizajnový kúsok aj sám o sebe. Túto novinku nájdete v dvoch veľkostiach 14 cm20 cmRosenthal, váza Hus, 20 cm a 14 cm, bílá.

Divoké kvety z porcelánovej továrne Rosenthal

Rozkvitnuté lúky zaliate slnkom a záplavou divokých kvetov sú hlavným motívom ikonickej kolekcie Grand Air z dielne nemeckej porcelánky Rosenthal. Tá prináša nádherné farebné kombinácie na bielych tanieroch, šálkach a hrnčekoch vyrobených zo špičkového kostného porcelánu. Autorkou tohoto návrhu je švajčiarska odevná dizajnérka Regula Stüdli. Porcelán sa dá skvelo kombinovať s ďalšími Rosenthal kolekciami, ako je Brillance WhiteBrillance Fleurs des Alpes či Brillance Fleurs Sauvages.

Krásna vôňa

Darčekové balenie v podobe katalytickej lampy Glacon Ginkgo a interiérového parfumu Jemné biele pižmo s objemom 250 ml je skvelým úvodom do sveta opojných vôní francúzskej značky Maison Berger Paris, ktoré nielen krásne voňajú, ale zároveň čistia vzduch. Katalytická lampa predstavuje dizajnový kúsok vyrobený z hrubostenného skla vo vintage štýle s oblými hranami. Jej súčasťou je aj elegantný parfum s názvom Jemné biele pižmo, ktorý vnesie do bytu ľahkú púdrovú vôňu v kombinácii s citrusmi, cédrovým drevom a kvetinovými tónmi ruže.

PRIVOŇAJTE SVOJ DOMOV

VIAC INŠPIRÁCIE PRE MILOVNÍKOV

VIAC INŠPIRÁCIE PRE MILOVNÍKOV